Справжнісіньке 3D-ДИВО

Справжнісіньке 3D-ДИВО

27 мая 2019

da Vinci Color AiO

Модель da Vinci Color AiO різко змінює підхід і вимоги користувачів до 3D-друку. Технологія 3D-друку стає дійсно кольоровою. Не дво- або трикольоровою, а дійсно багатокольоровою. У цій моделі виробник запровадив комбіновану технологію кольорового 3D-друку: 3D-принтер друкує за допомогою вбираючого пластику, який відразу забарвлюється кольоровими чорнилами, а на виході маємо повністю кольоровий зразок друку. Приєднуйтеся до вивчення, оволодіння й впровадження нових технологій 3D-друку.

Ознайомимося із трьома 3D-БФП у лінійці техніки XYZ Printing: da Vinci Junior 1.0 3 in 1, da Vinci 1.0 Pro 3 in 1 і da Vinci Color Ai O.

Важливо, що компанія XYZ Printing позначає моделі 3D-БФП як 3 in 1 (3 в 1) або AiO (all-in-one, все в одному), але у таких пристроях базовими функціями є 3D-друк і 3D-сканування, а ось лазерне гравіювання — це додаткова опція, яку потрібно придбати окремо.

da Vinci Junior 1.0 3 in 1

Молодшою моделлю серед 3D-БФП є da Vinci Junior 1.0 3 in 1. Пристрій допомагає ознайомитися з багатофункціональною 3D-технікою початківцям. У цій моделі запропоновано обмежену кількість пластиків для 3D-друку. Корпус зроблено закритим задля безпеки, а також комфортного керування режимами 3D-сканування й лазерного гравіювання. Виробник пропонує кілька способів передавання підготовлених 3D-моделей на 3D-друк. Можна впроваджувати 3D-друк не тільки через кабель USB, а й мережею Wi-Fi, а також безпосередньо з вбудованої SD-карти. Модель da Vinci Junior 1.0 3 in 1 працює як 3D-сканер і лазерний гравер (після встановлення додаткового модуля). Безсумнівно, що ці дві функції відкривають величезні можливості для розвитку уяви користувачів, а головне — допома­гають вивчити технології, які все більш затребувані в сучасному світі. Багатофункціональність і можливість використання виключно безпечних пластиків, що підлягають біологічному розкладу, робить da Vinci Junior 1.0 3 in 1 оптимальним вибором для середніх шкіл і ліцеїв, у яких тільки починають залучення 3D-технологій у навчальний процес.

da Vinci 1.0 Pro 3-in-1

Вимоги користувачів зрос­тають, тому XYZ Printing ухвалила рішення виробниц­тва da Vinci 1.0 Pro 3 in 1. Ця модель доповнила можливості своєї «молодшої сестри» збільшеними розмірами камери, а також розширеним списком пластиків доступних для 3D-друку. Для роботи з новими різновидами пластиків da Vinci 1.0 Pro 3 in 1 оснащено алюмінієвим столом, що підігрівається.

Із цією моделлю асортимент техніки для невеликого офісу або майстерні стає набагато ширшим.